Portale internetowe

Nie boimy się wyzwań. Doświadczenie i umiejętności pozwalają nam, profesjonalnie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane serwisy. Działamy kompleksowo, by zapewnić satysfakcję naszym Klientom.

Internet jest pierwszym i często jedynym obszarem poszukiwań pożądanych usług i produktów przez użytkowników. Dlatego profesjonalna strona internetowa jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy na rynku. Realizując każdy projekt podejmujemy wyzwanie. Celem jest zbudowanie wizerunku firmy, który przekona niezdecydowanych, utwierdzi w przekonaniu obecnych , a także zainteresuje Państwa potencjalnych klientów.

Tworząc portale internetowe i aplikacje zawsze wykorzystujemy wiodące rozwiązania programistyczne i najnowsze trendy. Nasze projekty są przede wszystkim zorientowane na użytkowników, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do intuicyjnej obsługi i atrakcyjnej szaty graficznej. Wykorzystujemy najlepsze wzorce w projektowaniu aplikacji, by spełnić wymagania przyszłych użytkowników i oczekiwania naszego Klienta.

Każdy realizowany przez nas projekt przechodzi następujące etapy:

  • analiza potrzeb i wymagań Klienta
  • rozpoznanie grupy docelowej, tematyki i środowiska firmy
  • zaprojektowanie atrakcyjnej szaty graficznej
  • wykonanie projektu przy wykorzystaniu wiodących rozwiązań programistycznych
  • testowanie funkcjonalności
  • wdrożenie wykonanego projektu

Wykonane przez nas strony WWW, to nasza najlepsza wizytówka!

QuatroNET Sp. z o.o.
ul. Bronowicka 90
30-091 Kraków
NIP: 677-234-76-46
REGON: 121327090

Tel. kom.:603-40-50-43

Wiadomość została wysłana